Moti

Veseli: Koalicioni PAN më 3 gusht i formon institucionet Veseli: Koalicioni PAN më 3 gusht i formon institucionet

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli thotë se më 3 gusht do t’i zgjedhin institucionet e vendit, duke thënë se koalici...

Read More

Sulm në Zvicër, ka edhe të plagosur Sulm në Zvicër, ka edhe të plagosur

Të paktën pesë persona janë plagosur në një sulm nga një njeri me sharrë elektrike me zinxhir në Zvicër, shkruan Indeksonline. Sipas raport...

Read More

Grabovci: Nuk kam kursyer asgjë për çlirimin dhe ndërtimin e Kosovës Grabovci: Nuk kam kursyer asgjë për çlirimin dhe ndërtimin e Kosovës

Ish-shefi i grupit parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës dhe ish pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Adem Grabovci, thotë se...

Read More

Asamblisti nga VV gjatë seancës së Kuvendit komunal propozoi keto pika Asamblisti nga VV gjatë seancës së Kuvendit komunal propozoi keto pika

N ë mbledhjen e fundit t ë Kuvendit t ë Komun ë s s ë  Kamenicës  t ë mbajtur m ë 30.06.2017,an ë tari i Kuvendit t ë Komunës nga Lë...

Read More

Berivojcë: Rrahën në restorant, policia i... Berivojcë: Rrahën në restorant, policia i...

Në  Berivojcë,  janë arrestuar gjashtë të dyshuar meshkuj shqiptarë, pasi që të njëjtit për shkaqe të panjohura  janë rrahur në mes veti  ...

Read More

Teuta Rugova: Jam keqkuptuar, nuk do të veproj kundër qëndrimit të LDK–së Teuta Rugova: Jam keqkuptuar, nuk do të veproj kundër qëndrimit të LDK–së

Deputetja e LDK-së, Teuta Rugova në një postim të ri në Facebook theksuar se “deklarata ime është keqkuptuar nga disa në raport me qëndrimin...

Read More
 
Top